Filtr do wody Aquaphor

Jeśli od dłuższego czasu szukasz alternatywy dla noszenia wody ze sklepu w wielkich, plastikowych baniakach – jest nią dzbanek Aquaphor. Filtr do wody z pewnością zapewni Ci codziennie świeżą wodę. Natychmiastowo przefiltrowana, pełna jedynie korzystnych dla organizmu człowieka składników, jest nie tylko smaczna, ale również pozbawiona wszelkich zapachów zniechęcających do picia kranowej wody.

 

Wkłady filtrujące Aquaphor

10x Wkład filtrujący Aquaphor A5 10x Wkład filtrujący Aquaphor A5
Producent: Aquaphor
Cena:

199,99 zł

szt.
zobacz więcej

Filtr do wody Aquaphor – korzystna alternatywa dla plastiku

Decydując się na kupno kompatybilnego z filtrami dzbanka możesz liczyć na to, że nie zawiodą. To przecież dzięki nim sam dzbanek pozwala Ci delektować się zupełnie wolna od zanieczyszczeń wodą. Filtr do wody Aquaphor dba o Twoje zdrowie i o środowisko – nie musisz marnować ton plastiku rocznie. Wystarczy, że kupisz dzbanek Aquaphor. Filtr do wody wybierzesz kompatybilny. Dedykowane filtry pasują do różnego rodzaju dzbanków – wybierz więc ulubiony i zaoszczędź, kupując od razu kilka sztuk.

Aquaphor – filtry do wody. Postaw na praktyczny i estetyczny dodatek do kuchni

Nic nie będzie prezentowało się w kuchni lepiej, niż dzbanek pełen wody gotowej do wypicia/spożycia. Filtr do wody Aquaphor umieszczony w pojemniku to nie tylko gwarancja dobrej prezentacji produktu, ale też funkcjonalny dodatek, redukujący w wodzie wodociągowej chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, substancje organiczne, produkty ropopochodne i zanieczyszczenia. Filtry idealnie sprawdzą się do wody o średnim stopniu twardości.

Dzięki temu, że filtr do wody Aquaphor został wytworzony z węgla aktywnego, żywicy jonowymiennej i włókna Aqualen, możesz przefiltrować nim od 170 do nawet 350 litrów wody – co oznacza, iż wymiana filtra Aquaphor następuje co ok. dwa - trzy miesiące, w zależności od modelu. Kiedy tylko zauważysz zmiany w smaku, kolorze lub zapachu wody, wymień filtr na nowy i ponownie ciesz się jego praktycznym zastosowaniem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl