Wkłady filtrujące Aquaphor

 

Jeśli od dłuższego czasu szukasz alternatywy dla noszenia wody ze sklepu w wielkich, plastikowych baniakach – jest nią dzbanek Aquaphor. Filtr do wody to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla osób ceniących sobie dbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie – z pewnością zapewni Ci on codziennie świeżą wodę. Natychmiastowo przefiltrowana, pełna jedynie korzystnych dla organizmu człowieka składników, jest nie tylko smaczna, ale również pozbawiona wszelkich zapachów zniechęcających do picia kranowej wody. Czemu filtr do wody Aquaphor zawdzięcza swoje korzystne właściwości, pozostając przy tym przystępnym cenowo?

Wkłady filtrujące Aquaphor
10x Wkład filtrujący Aquaphor A5 10x Wkład filtrujący Aquaphor A5
Producent: Aquaphor
Cena:

199,99 zł

szt.
zobacz więcej
5x Wkład filtrujący Aquaphor A5 5x Wkład filtrujący Aquaphor A5
Producent: Aquaphor
Cena:

110,00 zł

szt.
zobacz więcej

Filtr do wody Aquaphor – korzystna alternatywa dla plastiku

Decydując się na kupno kompatybilnego z filtrami dzbanka, możesz liczyć na to, że nie zawiodą Cię one w żadnym momencie, w którym sięgniesz po coś zdrowego do picia. To przecież dzięki nim sam dzbanek pozwala Ci delektować się zupełnie wolną od zanieczyszczeń wodą. Filtr do wody Aquaphor dba o Twoje zdrowie i o środowisko – nie musisz marnować ton plastiku rocznie. Wystarczy, że kupisz dzbanek Aquaphor. Filtr do wody – dobrze dobrany – będzie w 100% kompatybilny z posiadanym modelem. Dedykowane wkłady pasują do różnego rodzaju dzbanków – wybierz więc ulubiony i zaoszczędź, kupując od razu kilka sztuk niezawodnych filtrów do wody Aquaphor.

Aquaphor – filtry do wody. Postaw na praktyczny dodatek do kuchni

Nic nie będzie prezentowało się w kuchni lepiej niż dzbanek pełen wody gotowej do wypicia/spożycia. Filtr do wody Aquaphor umieszczony w pojemniku to nie tylko gwarancja dobrej prezentacji produktu, ale też funkcjonalny dodatek, redukujący w wodzie wodociągowej chlor, metale ciężkie, pestycydy, fenole, substancje organiczne, produkty ropopochodne i zanieczyszczenia. Filtry do wody Aquaphor idealnie sprawdzą się do wody o średnim stopniu twardości.

Filtr do wody Aquaphor – synonim wydajności

Sekretem skutecznego działania filtra do wody Aquaphor są przemyślana konstrukcja oraz najwyższej jakości elementy użyte do jego produkcji. Dzięki temu, że filtr do wody Aquaphor został wytworzony z węgla aktywnego, żywicy jonowymiennej i włókna Aqualen, możesz przefiltrować nim od 170 do nawet 350 litrów wody – co oznacza, iż wymiana filtra Aquaphor następuje co ok. dwa-trzy miesiące, w zależności od modelu. Wiele tygodni codziennego cieszenia się czystą, smaczną wodą w każdej chwili – brzmi wspaniale, prawda? Ta sielanka może trwać nieprzerwanie. Wystarczy jedynie pamiętać o regularności. Kiedy tylko zauważysz zmiany w smaku, kolorze lub zapachu wody, wymień filtr do wody Aquaphor na nowy i ponownie ciesz się jego praktycznym zastosowaniem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl