Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość

Odwrócona osmoza – Warszawa

Woda w naszych kranach jest często zanieczyszczona, chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać. Wraz z przepływem może nieść ze sobą wiele bakterii, dlatego coraz częściej rezygnujemy z jej picia. Tym samym stawiamy na produkty butelkowane, zapominając, że wyrzucając kolejne plastikowe opakowania niszczymy planetę. Z pomocą przychodzą nam filtry wyposażone w specjalne bloki redukujące ilość niebezpiecznych związków w wodzie (węglowe lub korzystające z techniki, która nazywa się odwrócona osmoza). Warszawa sprawi,  że picie wody znów nabierze dobrego smaku.

Bezpieczne filtry odwróconej osmozy (Warszawa)

Jedną z metod oczyszczania wody, stosowaną, na przykład, w zakładach, jest odwrócona osmoza. Warszawa, jako miasto stołeczne, jest przykładem stosowania tego sposobu uzdatniania wody także w domach.

Na czym polega ta technika? To kompaktowy system oczyszczania wody. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na wodę i technologii podwójnej mineralizacji, dostajemy czystą wodę wprost z naszego kranu. Filtry odwróconej osmozy (Warszawa, Katowice i cała Polska) najpierw usuwają piasek i inne zabrudzenia mechaniczne. Następnie oddzielają pozostałe substancje. Czysta woda zostaje jeszcze dodatkowo zmineralizowana i dopiero wtedy trafia do szklanek domowników. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla ludzi i naszego środowiska. Cały zestaw zawiera obudowę ze zbiornikiem kumulacyjnym, bloki oczyszczania wstępnego, membranę, blok mineralizujący i wylewkę. Połączenie wymienionych powyżej części to nic innego jak filtr odwróconej osmozy. Warszawa stanowi najlepszą lokalizację do testów  tego rodzaju produktów.

W tej kategorii, oprócz specjalnych zestawów, które umieszczamy pod zlewozmywakiem, znajdziesz także wymienne filtry odwróconej osmozy. Warszawa jest miastem, w którym ich montaż jest często standardem w mieszkaniach. Po co przepłacać za wodę butelkowaną i nosić ciężkie zakupy do domu. Użytkownicy tego sposobu oczyszczania wody twierdzą, że nie ma nic lepszego niż odwrócona osmoza. Warszawa powinna być przykładem dla wielu innych miejscowości. Zaopatrz się w odpowiedni zestaw i ciesz nielimitowaną, czystą wodą przez cały czas.

Odwrócona osmoza

Filtr do wody Odwrócona osmoza Aquaphor Morion RO

Filtr do wody Odwrócona osmoza Aquaphor Morion RO
Filtr do wody Odwrócona osmoza Aquaphor Morion RO

Dostępność: Dostępny od ręki

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 1 154,00 zł
szt.

Odwrócona osmoza Aquaphor Morion M RO-101S 7 wkładów

Odwrócona osmoza Aquaphor Morion M RO-101S 7 wkładów
Odwrócona osmoza Aquaphor Morion M RO-101S 7 wkładów

Dostępność: Dostępny od ręki

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 1 249,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl