Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość

Odwrócona osmoza – Warszawa

Woda w naszych kranach jest często zanieczyszczona, chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać. Wraz z przepływem może nieść ze sobą wiele bakterii, dlatego coraz częściej rezygnujemy z jej picia. Tym samym stawiamy na produkty butelkowane, zapominając, że wyrzucając kolejne plastikowe opakowania niszczymy planetę. Z pomocą przychodzą nam filtry wyposażone w specjalne bloki redukujące ilość niebezpiecznych związków w wodzie (węglowe lub korzystające z techniki, która nazywa się odwrócona osmoza). Warszawa sprawi,  że picie wody znów nabierze dobrego smaku.

 

Odwrócona osmoza

Bezpieczne filtry odwróconej osmozy (Warszawa)

Jedną z metod oczyszczania wody, stosowaną, na przykład, w zakładach, jest odwrócona osmoza. Warszawa, jako miasto stołeczne, jest przykładem stosowania tego sposobu uzdatniania wody także w domach.

Na czym polega ta technika? To kompaktowy system oczyszczania wody. Dzięki wbudowanemu zbiornikowi na wodę i technologii podwójnej mineralizacji, dostajemy czystą wodę wprost z naszego kranu. Filtry odwróconej osmozy (Warszawa, Katowice i cała Polska) najpierw usuwają piasek i inne zabrudzenia mechaniczne. Następnie oddzielają pozostałe substancje. Czysta woda zostaje jeszcze dodatkowo zmineralizowana i dopiero wtedy trafia do szklanek domowników. Jest to bezpieczne rozwiązanie dla ludzi i naszego środowiska. Cały zestaw zawiera obudowę ze zbiornikiem kumulacyjnym, bloki oczyszczania wstępnego, membranę, blok mineralizujący i wylewkę. Połączenie wymienionych powyżej części to nic innego jak filtr odwróconej osmozy. Warszawa stanowi najlepszą lokalizację do testów  tego rodzaju produktów.

W tej kategorii, oprócz specjalnych zestawów, które umieszczamy pod zlewozmywakiem, znajdziesz także wymienne filtry odwróconej osmozy. Warszawa jest miastem, w którym ich montaż jest często standardem w mieszkaniach. Po co przepłacać za wodę butelkowaną i nosić ciężkie zakupy do domu. Użytkownicy tego sposobu oczyszczania wody twierdzą, że nie ma nic lepszego niż odwrócona osmoza. Warszawa powinna być przykładem dla wielu innych miejscowości. Zaopatrz się w odpowiedni zestaw i ciesz nielimitowaną, czystą wodą przez cały czas.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl