Opcje przeglądania

Filtry do wody przepływowe

Poszukując sposobu na lepszą jakość wody w swoim domu koniecznie zwróć uwagę na filtry przepływowe – wstępne, polipropylenowe, z żywicą jonowymienną, węglowe czy mineralizujące, które skutecznie uzdatniają wodę. Wydajny filtr przepływowy zapewni Ci oczyszczoną, zdrową wodę oraz poprawi jej smak, zapach i kolor. Filtry przepływowe sprawnie usuwają wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne oraz chemiczne. Przepływowy filtr do wody to także dobry sposób na oszczędność pieniędzy – nie musisz już kupować wody butelkowanej. Możesz pić wodę prosto z kranu!

 

Filtry do wody

Filtr przepływowy – jaki wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroką gamę filtrów mających różne zastosowanie. Wstępny filtr do wody przepływowy – przeznaczony do wody zimnej głęboko oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych takich jak rdza i piasek. Neutralizuje obecność chloru, metali ciężkich, pestycydów. Pozbywa się nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu woda staje się zdatna nawet do kąpieli dziecka. Filtr wstępny ochroni przed uszkodzeniem także Twoje urządzenia gospodarstwa domowego.

Filtr do wody – przepływowy sprawdzi się w każdym domu

Filtr polipropylenowy zalecany jest do instalacji w każdym gospodarstwie domowym. Filtr mechaniczny odpowiada za oczyszczanie wody z piasku, drobnych zawiesin, tłuszczu, rdzy i innych zanieczyszczeń wymywanych z powierzchni instalacji hydraulicznych. Aby filtry do wody dobrze spełniały swoją funkcję należy regularnie wymieniać wkłady filtrujące. Z kolei filtry przepływowe z żywicą jonowymienną – zmiękczają wodę poprzez usuwanie jonów wapnia i magnezu. Zaleca się instalacje takiego filtra przy każdym punkcie poboru wody, ponieważ twarda woda powoduje powstawanie osadu z kamienia na urządzeniach AGD czy baterii prysznica.

W naszym sklepie znajdziesz również filtr węglowy, który oczyszcza wodę z chloru i innych zanieczyszczeń organicznych. Sprawia, że woda jest bardziej klarowna i bezwonna, a smak jeszcze lepszy. W tej kategorii znajdziesz także filtr mineralizujący – wzbogaca on wodę o magnez, wapń, sól i potas.  Picie wody bogatej w minerały zaleca się przede wszystkim kobietom w ciąży i dzieciom. Postaw na czystą, zdrową wodę prosto z kranu! Sięgnij po sprawdzone rozwiązania. Wszystkie filtry znajdziesz w ofercie naszego sklepu w atrakcyjnych cenach. Zamów już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl