Dzbanek filtrujący Dafi jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się czystą wodą wolną od chloru, herbicydów, pestycydów, metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Dzbanek filtrujący Dafi to przede wszystkim prostota obsługi, wysoka wydajność, znaczna oszczędność, a także proekologiczne podejście. Regularne korzystanie z dostępnych w naszej ofercie produktów i spożywanie przefiltrowanej wody kranowej minimalizuje zużycie plastiku i jest w pełni bezpieczne dla środowiska.

Dzbanek filtrujący Dafi

Dzbanek Dafi – klasyczny design

Dzbanek Dafi wyróżnia klasyczny i minimalistyczny design oraz opływowy kształt, który doskonale pasuje do każdej kuchni. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór modeli Astra, Atria, Crystal, Luna, Omega czy Start. Wybierz idealny dla siebie i ciesz się wyjątkowym smakiem czystej wody. Znajdziesz też różnorodny wybór kolorów, dzięki, którym Dzbanek Dafi dopasujesz do pozostałych elementów dekoracji. Stosowane wkłady filtrujące Classic oraz Unimax to wydajne, wysokiej jakości produkty. Pamiętaj o ich regularnej wymianie, o czym poinformuje Cię specjalny wskaźnik LED lub manualny.

Dafi – dzbanek filtrujący

W ofercie znajdziesz dzbanki o całkowitej pojemności od 2 do 4 litrów, gdzie pojemność przefiltrowanej wody zawiera się w przedziale od 1,0 do 2,0 litrów. Warto postawić na sprawdzonego producenta, oferującego najwyższej jakości produkty, jakim jest właśnie marka Dafi. Dzbanek filtrujący pozwala uzyskać czystą wodę odpowiednią dla dzieci, idealną do przygotowywania zimnych oraz ciepłych napoi, a także do bezpośredniego spożywania zarówno przez ludzi, jak i zwierzęta. Wysokiej jakości woda zabezpiecza także sprzęt AGD przed pojawianiem się kamienia. To sprawdzona inwestycja, która niesie za sobą wiele korzyści. Sprawdź naszą szeroką ofertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl