Opcje przeglądania
Producent
Wysyłka w
Cena
  • od
    do
Nowość

Butelka filtrująca Dafi 0,7

Męczy Cię ciągłe zachodzenie do sklepu w drodze do pracy lub na siłownię, ale mimo to chcesz cieszyć się czystą wodą pitną? Idealnym wyborem będzie butelka filtrująca Dafi 0,7 l. Przyda Ci się zwłaszcza wtedy, gdy nie chcesz nosić ze sobą ciężaru – butelkę uzupełnisz bowiem w dowolnym miejscu wodą z kranu. Dzięki funkcjonalnemu filtrowi zawsze możesz liczyć na świeżość przefiltrowanej wody.

Butelka z filtrem 0,7 l – korzyści

Będąc świadomym konsumentem z pewnością zwracasz uwagę przede wszystkim na wady i zalety każdej decyzji zakupowej. Zachowaj spokój – butelka Dafi 0,7 l jest zdecydowanie bezpieczna dla środowiska. Wykonana z tworzywa PET jest bezpieczna do wielokrotnego użytku przez człowieka i, zgodnie z opinią Hamilton Poland, składniki PET nie migrują do wody – nawet, jeśli ta butelka z filtrem 0,7 l zostanie wystawiona na działanie promieni słonecznych i wyższej niż 30 stopni Celsjusza temperatury.

Butelka filtrująca Dafi 0,7 l stosuje wymienne filtry. Są one naturalne i bezpieczne dla człowieka – wykonano je z węgla aktywnego pozyskiwanego ze spalania łupin orzechów kokosowych. Butelka Dafi 0,7 l z pewnością spodoba się każdemu, kto chce wreszcie zacząć żyć eko i nie marnować plastiku. Woda z butelki nie jest również pozbawiona minerałów – w przefiltrowanej wodzie pozostają cenne składniki, takie jak magnez czy potas. Butelka z filtrem 0,7 l usuwa jedynie chlor i związki niekorzystnie wpływające na smak i zapach wody.

Butelka Dafi 0,7 – dar dla Ciebie i natury

Nieprzeceniony jest też wkład filtrujący w butelce. Dzięki niemu zawsze czeka na Ciebie idealnie czysta i świeża woda, która może stać w butelce nawet 12 godzin od napełnienia pojemnika. Butelka filtrująca Dafi 0,7 l, dzięki swojej pojemności, pozwala Ci też samodzielnie zdecydować o tym, ile wody ze sobą zabierzesz – z pewnością więcej wody przyda Ci się podczas porannej przebieżki, a mniej – w drodze do pracy, w której ponownie możesz napełnić butelkę. Nie nosisz zatem ciężarów i dbasz o środowisko, korzystając z butelki, którą wielokrotnie napełnisz. Mniejsze zużycie plastiku z pewnością przysłuży się naturze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl