Producenci
Instrukcja obsługi dzbanka filtrującego Brita Dafi Aquaphor
Instrukcja obsługi dzbanka filtrującego Brita Dafi Aquaphor

Każdy producent sprzętu AGD zaleca aby przed pierwszym użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi produktu. Jednak  większość ludzi tego nie robi, zwłaszcza jeśli chodzi o dzbanek filtrujący Aquaphor, dzbanek filtrujący Dafi czy dzbanek filtrujący Brita twierdząc, że dzbanki filtrujące nie są skomplikowane. 

I rzeczywiście tak jest, dzbanki do wody przeważnie składają się z kilku pasujących do siebie części m. in. korpusu z rączką, kosza na wkład filtrujący, pokrywki z wbudowanym wskaźnikiem zużycia wkładu lub bez i serca każdego dzbanka filtrującego czyli wkładu filtracyjnego, który należy odpowiednio przygotować zanim zaczniemy go używać.

Jak to zrobić zarówno za pierwszym razem jak i przy każdej wymianie znajdą Państwo tutaj.

Wracając jednak do instrukcji obsługi dzbanka filtrującego, znajdziemy w niej krótki opis produktu wraz ze szkicami, zalecenia do użytkowania, informację o gwarancji czy przede wszystkim wskazówki jaki wkład filtrujący dedykowany jest do danego modelu dzbanka, z czym większość klientów ma problem przy wymianie.

Jeśli nie posiadasz instrukcji i nie wiesz jaki wkład jest odpowiedni do Twojego dzbanka zajrzyj tutaj.

Głównym powodem dla którego większość klientów nie czyta instrukcji obsługi jest jej wielkość, która wynika z faktu, iż zazwyczaj instrukcja obsługi dzbanka filtrującego tłumaczona jest na wiele języków obcych (do najbardziej popularnych należy angielski, hiszpański, włoski, francuski, niemiecki, litewski, rosyjski i inne), a sama treść w ojczystym języku zajmuje kilka stron. Dlatego też nie ma co się zrażać do tej lektury i polecam zapoznać się z nią przed używaniem dzbanków filtrujących Aquaphor, dzbanków filtrujących Brita czy dzbanków filtrujących Dafi. 

Poniżej Instrukcje obsługi do dzbanków filtrujących Aquaphor:

Dzbanek Aquaphor Onyx

Dzbanek Aquaphor Provence

Dzbanek Aquaphor J.SHMIDT

Dzbanek Aquaphor Amethyst

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl